specjalista ds.obsługi klienta z j. francuskim, rzepin

lokalizacja
rzepin, lubuskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
3
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Obsługa klienta, Telemarketing, Call center
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

sylwia kołakowska+48 667700253
numer referencyjny
/157/12/2019/SK - 61884

opis stanowiska

Znasz język francuski? Podejmij wyzwanie! Mamy dla Ciebie ofertę, w której język francuski to podstawa komunikacji i początek międzynarodowych znajomości!

oferujemy

  • umowę o pracę stałą- bezpośrednio z pracodawcą
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • prywatną opieka medyczna
  • możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji

zadania

  • administracja związana z obsługą pozyskanych klientów
  • kontakt telefoniczny oraz mailowy z klientami
  • rejestracja zamówień i zgłoszeń
  • opracowywanie reklamacji
  • serwis posprzedażowy
  • utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • współpraca z innymi działami w firmie

oczekujemy

  • wykształcenia min. średniego
  • bardzo dobrej znajomości j. francuskiego - warunek konieczny
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
  • znajomości pakietu MS Office
  • zaangażowania, umiejętności pracy w zespole