specjalista ds.obsługi klienta, kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa zlecenia
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

agata gońda+48 723 727 492
numer referencyjny
/501/11/2018/AG - 55334

opis stanowiska

Szukasz dodatkowego zajęcia? Potrzebujesz uzupełnić swój domowy budżet przed świętami? Chcesz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe: poznać tajniki sprzedaży i nawiązywania kontaktów z klientami? Dołącz do grona pracowników jednej z najbardziej lubianych sieci sprzedaży!

Dla naszego klienta poszukujemy osób, chętnych do pracy w kameralnych sklepach w CH Futura Park w Modlniczce koło Krakowa. Niewielkie, przyjazne zespoły młodych ludzi, czas pracy dostosowany do Twoich możliwości sprawią, że praca będzie dla Ciebie przyjemnością!

Teraz masz szansę zdobyć doświadczenie w nowoczesnym magazynie produktów użytkowych i kawy.

oferujemy

  • praca w zespole tworzonym przez ludzi z charyzmą i pasją
  • czas pracy dostosowany do Twoich możliwości ( jeżeli studiujesz to idealne rozwiązanie dla Ciebie :) )
  • bezpośredni kontakt ze znawcami kawy i najlepszą kawą
  • comiesięczny  przydział wybranej przez Ciebie kawy
  • praca na podstawie umowy zlecenie

zadania

  • profesjonalna obsługa klienta
  • dbanie o wygląd ekspozycji
  • czynności pomocnicze w sklepie
  •  budowanie pozytywnych relacji z klientem

oczekujemy

  • aktualnej książeczki Sanepidu
  • dyspozycyjności do pracy w tygodniu i/lub weekendy
  • uśmiechu :)
  •  mile widziany status studenta