specjalista ds.obsługi zamówień, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Obsługa klienta, Telemarketing, Call center
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

patrycja barańska+48 693470346
numer referencyjny
/569/01/2021/PB - 67876

opis stanowiska

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w ludzi i w nowoczesne technologie, oferuje bogaty pakiet socjalny, a do tego mieści się w Twojej najbliższej okolicy? Teraz możesz to sprawdzić! Dla naszego Klienta- lidera rynku wśród producentów profesjonalnej chemii budowlanej szukamy Specjalisty ds. obsługi zamówień!

oferujemy

  • pakiet szkoleń i możliwość rozwoju zawodowego
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • opiekę medyczną
  • niezbędne narzędzia pracy do wykonywania powierzonej pracy
  • pracę w biurze w dogodnej lokalizacji - Warszawa Ursynów

zadania

  • obsługa mailowa i telefoniczna zapytań od klientów
  • przyjmowanie zamówień od klientów
  • kontrola prawidłowości składanych zamówień i ich zgodności z umowami, cennikami
  • informowanie klienta o możliwości realizacji zamówienia
  • ustalanie terminów odbiorów,
  • informowanie klienta o materiałach zamówionych u dostawców i terminach realizacji dostaw.
  • nadzorowanie terminowości i prawidłowości odbioru rezerwacji
  • organizowanie dostaw
  • wsparcie we wprowadzaniu dokumentów dostaw i dokumentów magazynowych

oczekujemy

  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze obsługi klienta/ procesowania zamówień
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem
  • dobra znajomość MS Office
  • komunikatywność, otwartość
  • samodzielność w działaniu
  • proaktywność, nastawienie na poszukiwanie rozwiązań