specjalista ds.planowania produkcji, charzyno

lokalizacja
charzyno, zachodniopomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

katarzyna olszewska+48 605 122 031
numer referencyjny
/656/10/2018/KO - 54931

opis stanowiska

Masz doświadczenie w planowaniu produkcji? Komunikujesz się w języku angielskim? Szukasz nowych wyzwań? Zgłoś się do nas. Mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę pracy.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • prywatną opiekę medyczną
  • kurs języka angielskiego
  • pakiet szkoleń

zadania

  • optymalne planowanie produkcji uwzględniające zapotrzebowanie klienta, kalendarz produkcyjny, dostępność pracowników, dostępność surowców i półproduktów
  • analiza obciążenia produkcji w perspektywie kilku tygodni
  • prognozowanie zapotrzebowania na moce produkcyjne na podstawie estymacji sprzedaży
  • zapewnienie najwyższej jakości obsługi Klienta poprzez regularny kontakt i dostarczanie informacji zwrotnych na temat zgłoszonych problemów
  • przegląd procesów i udział w pracach nad ich usprawnieniem

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego
  • min. 2 lata doświadczenia w procesie planowania produkcji
  • mile widziane doświadczenie w branży FMCG,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (w tym dobrej znajomości Excela)
  • umiejętności pracy w zespole
  • zdolności analitycznych i decyzyjnych
  • umiejętność pracy pod presją czasu