specjalista ds.sprzedaży internetowej i marketingu, kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
doświadczenie
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Reklama, Marketing, Public Relations
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

anna gruca+48 667110087
numer referencyjny
/560/11/2018/AG - 55383

opis stanowiska

firma z branży technicznej poszukuje kandydatów do zarządzania sklepem internetowym oraz prowadzenia polityki marketingowej firmy

oferujemy

  • wynagrodzenie 4000 - 6000zł brutto ( uzależnione od doświadczenia )
  • umowa o pracę
  • prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny pokrywana przez pracodawce
  • szkolenia

zadania

  • projektowanie, administrowanie,  bieżąca obsługa i wsparcie systemów sprzedaży online (E – Shop, Apps)
  • przygotowanie strategii komunikacji dla kanałów Social Media (Facebook, Instagram, Snapchat itp.)
  • prowadzenie aktywnej działalności marketingowej
  • prowadzenie projektów z zakresu komunikacji marketingowej (kampanie AdWords,

e-mailing, display)

  • analiza efektów prowadzonych akcji i kampanii marketingowych
  • Znajomości narzędzi Google Analytics oraz narzędzi do monitoringu social media (m.in. Sotrender, Brand24) i efektywnego ich wykorzystania

oczekujemy

  • biegła znajomość języka niemieckiego lub angielskiego – warunek konieczny
  • znajomość obszarów sklepów internetowych i ich prowadzenia
  • znajomość narzędzi e-commerce i umiejętność ich efektywnego wykorzystania (m.in. Google Analytics i Search Console)doświadczenia w realizacji działań marketingowych skierowanych do odbiorców w kanale e-commerce
  • wykształcenie min. średnie
  • co najmniej 1-letni staż pracy na podobnym stanowisku lub szerokie zainteresowania związane ze opisem stanowiska
  • Mile widziane znajomość programów graficznych np.Adobe Creative Cloud (InDesign, Illustrator, Photoshop... lub QuarkXpress, Coreldraw i inne. ) oraz obsługi pakietu MS Office