specjalista ds.szkoleń z j. francuskim, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

patrycja niedźwiedź+48 723727169
numer referencyjny
/244/03/2019/PN - 57275

opis stanowiska

Chcesz rozwijać się w obszarze Learning & Development? Znasz dobrze język angielski i francuski? Jesteś osobą zorganizowaną i otwartą? Chcesz pracować dla dużej, międzynarodowej organizacji, która zapewnia dobrą atmosferę i możliwość rozwoju? Szukamy właśnie Ciebie!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bogaty pakiet benefitów
  • prace w nowoczesnym, kolorowym biurze i przyjaznej atmosferze
  • elastyczne godziny pracy
  • prace w międzynarodowej organizacji

zadania

  • publikacja i zarządzanie harmonogramem szkoleń
  • rejestracja pracowników na kursy oraz zarządzanie listą oczekujących
  • wsparcie logistyczne (rezerwacja obiektów, sporządzanie listy uczestników, organizacja cateringu itp.)
  • wspieranie menedżera linii
  • zbieranie danych dotyczących oceny szkoleń i przedstawianie ich interesariuszom

oczekujemy

  • dobrej znajomości języka angielskiego i francuskiego
  • dobrej umiejętności organizacji
  • doświadczenia w pracy administracyjnej