specjalista ds.zawierania i obsługi ubezpieczeń, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Ubezpieczenia

kontakt w randstad

agnieszka pokrzywka+48 605131813
numer referencyjny
/570/10/2018/AP - 54724

opis stanowiska

Lubisz kontakt z ludźmi? masz doświadczenie w obsłudze telefonicznej? cenisz sobie elastyczne podejście do godzin pracy? jeśli odpowiedź brzmi tak? to szukamy właśnie ciebie!

oferujemy

  • zatrudnienie za pośrednictwem Randstad na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • bony lunchowe 190zł co miesiąc
  • pakiet opieki medycznej Enel-med
  • platforma kafeteryjna - m.in zniżki do kin, restauracji
  • zatrudnienie od zaraz
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • praca w młodym dynamicznym zespole

zadania

  • obsługa zadań w systemie ubezpieczeniowym
  • obsługa dokumentacji aktywującej ubezpieczenie
  • zawieranie umów ubezpieczeniowych we wszystkich kanałach dystrybucji
  • ścisła współpraca z dealerami w zakresie obsługi zawieranych polis
  • obsługa połączeń telefonicznych przychodzących i wychodzących dla klientów zewnętrznych i wewnętrznych
  • obsługa reklamacji
  • obsługa procesu wznowień umów ubezpieczenia

oczekujemy

  • wpis do RAU w zakładzie ubezpieczeń oferujący ubezpieczenia komunikacyjne
  • doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta
  • dobra znajomość specyfiki produktów ubezpieczeń komunikacyjnych
  • potwierdzone doświadczenie w obsłudze ubezpieczeń komunikacyjnych