specjalista gl z językiem niemieckim i angielskim, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

adrianna fic+48 697 580 236
numer referencyjny
/572/05/2019/AF - 58731

opis stanowiska

Jeśli masz doświadczenie w GL lub wieloletnie doświadczenie w AP i AR oraz znasz bardzo dobrze język niemiecki i angielski- mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę pracy dla międzynarodowej firmy w Warszawie.

oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań zawodowych pracę w międzynarodowym środowisku
  • przyjazną atmosferę pracy
  • pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pakiet Multisport, karty świąteczne, program Kultura, Esselte Running Team)
  • szkolenia językowe oraz merytoryczne

zadania

  • przygotowywanie, weryfikowanie i księgowanie dokumentów w zakresie księgi głównej
  • prowadzenie rejestru środków trwałych, naliczanie amortyzacji
  • bieżąca analiza i uzgadnianie kont księgowych
  • czynności związane z przygotowywaniem oraz wysyłaniem deklaracji podatkowych i statystycznych
  • miesięczne raportowanie na potrzeby Grupy (system raportowy Hyperion)
  • przygotowywanie raportów i analiz dla potrzeb sprawozdawczości finansowej oraz korporacyjnej
  • przygotowywanie dokumentacji i analiz dla audytu, współpraca z audytorami
  • przygotowywanie niezbędnej dokumentacji i realizacja czynności kontrolnych zgodnie z wymogami SOX
  • kalkulacja i analiza rezerw
  • kontrola kosztów
  • analiza danych finansowych

oczekujemy

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i niemieckiego
  • wykształcenia kierunkowego (rachunkowość, finanse, bankowość, controlling)
  • minimum 3-letniego doświadczenia na stanowisku księgowego w międzynarodowej firmie
  • znajomości systemu SAP
  • bardzo dobrego posługiwania się arkuszem kalkulacyjnym Excel