specjalista hr z j. rumuńskim, kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

diana palak+48 609508400
numer referencyjny
/57/04/2021/DP - 69273

opis stanowiska

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko HR Specialist z j.Rumuńskim. Jeżeli masz doświadczenie w HR, znasz język angielski oraz Grecki na zaawansowanym poziomie i jesteś osobą, która nie boi się zmian i stawia na rozwój - to właśnie oferta dla Ciebie, aplikuj!

oferujemy

  • międzynarodowe środowisko
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • umowę o pracę tymczasową na okres 6 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • pakiet benefitów (dofinansowanie do karty sportowej, opieki medycznej, posiłków)
  • pracę od poniedziałku do piątku

zadania

  • wspieranie specjalistów P&C Ops (odpowiedzialnych za Rumunię) w codziennych czynnościach, w tym w utrzymanie danych osobowych, audyty, tłumaczenia, i zapytaniach ad hoc.
  • wnoszenie wkładu w projekt migracji do zarządzania listami płac i świadczeniami poprzez przeglądanie dokumentacji procesu i weryfikację z działem HR partnerskim
  • utrzymywanie zgłoszenia w bazie danych SAP i przygotowywanie dokumentacji kadrowych
  • utrzymywanie dane osobowe pracowników w SAP i przeprowadzanie audytów wprowadzanych danych
  • uczestniczenie w tłumaczeniu i przeglądzie dokumentów Spółki związanej z procesami HR

oczekujemy

  • zorientowania na klienta
  • doświadczenia w Microsoft Office, zwłaszcza MS Excel,
  • znajomośc programu Sap jest dodatkowym autem
  • doskonałej znajomośći j. angielskiego oraz rumuńskiego
  • chęci do rozwoju w obszarze HR