specjalista jakości ds. kontroli chemicznej, strzelce opolskie

lokalizacja
strzelce opolskie, opolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena kucharczyk+48 605 264 417
numer referencyjny
/282/01/2019/MK - 56054

opis stanowiska

Dołącz już dziś do międzynarodowej firmy produkcyjnej i miej realny wpływ na jej rozwój!

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z Klientem
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia
  • pakiet socjalny: dofinansowanie do dojazdów, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków oraz napojów w stołówce pracowniczej
  • rozwój kompetencji poprzez udział w ciekawych projektach oraz szkoleniach zarówno w ramach firmy, a także szkoleniach zewnętrznych
  • przyjazne środowisko pracy

zadania

  • badanie fizykochemicznych materiałów wykorzystywanych w procesie produkcyjnym
  • przygotowywanie i preparowanie próbek do badań
  • przeprowadzanie badań technologicznych (ph, stężenia, stopnia zaolejenia, korozji)
  • przeprowadzanie testów na surowcach w celu zapewnienia wymaganego poziomu jakości sporządzania raportów z kontroli
  • zgłaszanie wyników pomiarów do operatorów maszyn, ustawiaczy lub przełożonych
  • pomiar części, opracowywanie i wdrażanie czynności korekcyjnych
  • sporządzanie instrukcji stanowiskowych
  • blokowanie części wadliwych i udzielanie zezwolenia na przeprowadzenie ponownych obróbek
  • raportowanie wskaźników jakościowych we własnym obszarze odpowiedzialności

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego kierunkowego (chemia, technologia chemiczna, inżynieria chemiczna)
  • 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej z branży automotive (mile widziane)
  • znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • praktycznej znajomości systemu SAP (mile widziana)
  • bardzo dobrej znajomości programu MS Excel
  • praktycznej znajomości norm ISO
  • gotowości do pracy pod presją czasu