specjalista jakości ds. kontroli materiałów, strzelce opolskie

lokalizacja
strzelce opolskie, opolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

magdalena kucharczyk+48 605 264 417
numer referencyjny
/292/01/2019/AS - 56065

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie w kontroli jakości? Chcesz dołączyć do międzynarodowej firmy produkcyjnej i mieć realny wpływ na jej rozwój? Nie czekaj, aplikuj!

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z Klientem
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia
  • pakiet socjalny: dofinansowanie do dojazdów, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków oraz napojów w stołówce pracowniczej
  • rozwój kompetencji poprzez udział w ciekawych projektach oraz szkoleniach zarówno w ramach firmy, a także szkoleniach zewnętrznych
  • przyjazne środowisko pracy

zadania

  • przygotowywanie i przeprowadzanie kontroli materiałów
  • dopuszczanie wejść towarów oraz maszyn
  • przygotowywanie i preparowanie próbek do badań metalograficznych
  • przeprowadzanie kontroli mechaniczno-technologicznych
  • przeprowadzanie kontroli wejściowych towarów zgodnie z wytycznymi
  • ocena wyników pomiarów oraz tworzenia stosownej dokumentacji
  • kontrola rysunku technicznego badanych przedmiotów obróbki, ustalanie odstępstw i dokumentowanie
  • udział w wewnętrznych audytach dotyczących produktów, monitorowanie działań korygujących
  • dopuszczanie nowych urządzeń i maszyn zgodnie ze specyfikacją

oczekujemy

  • wykształcenia min. średniego, technicznego
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, preferowane w firmie produkcyjnej
  • wiedzy dotyczącej systemu zarządzania jakością
  • znajomości narzędzi 8D, PCD, PCDA, VDA, arkusza rozwiązań A3
  • znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • umiejętności pracy z dużą liczbą danych