specjalista jakości ds. pomiarów, zimna wódka

lokalizacja
zimna wódka, opolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

magdalena kucharczyk+48 605 264 417
numer referencyjny
/274/02/2021/MK - 68132

opis stanowiska

Międzynarodowa firma produkcyjna poszukuje specjalistów.

Zapraszam do udziału w ciekawej rekrutacji!

oferujemy

  • umowa o pracę bezpośrednio z Klientem
  • dział w ciekawych projektach oraz w szkoleniach
  • pakiet socjalny obejmujący: dofinansowanie do dojazdów, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe oraz dofinansowanie do posiłków

zadania

  • programowanie zadań pomiarowych
  • pomiar części otrzymywanych od dostawców
  • wykonywanie pomiarów: maszyny CMM Zeiss, konturograf, chropowartościomierz,
  • dokonywanie pomiarów części zgodnie ze zleceniem kontroli
  • zapewnianie zgodności stosowanej metody kontroli z rysunkami i regulacjami
  • analiza statystyczna i rejestrowanie wyników pomiarów
  • współdziałanie w rozpatrywaniu reklamacji dostawców i klientów w oparciu o technikę pomiarową
  • przeprowadzanie analiz systemu pomiarowego
  • nadzorowanie procesów związanych z analizą błędów
  • pielęgnacja i czyszczenie urządzeń pomiarowych
  • znajomość systemu SAP (mile widziana)

oczekujemy

  • wykształcenie średnie (techniczne)
  • praktyczne doświadczenie w zakresie dokonywania pomiarów w branży produkcyjnej
  • umiejętność posługiwania się sprzętem kontrolno- pomiarowym
  • dobra znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • dobra znajomość MS Office (zwłaszcza Excel)
  • zdolności analityczne, umiejętność pracy z danymi (analiza, wyciąganie wniosków, przygotowywanie raportów)