specjalista mechanik, piła

lokalizacja
piła, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
2

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

anna sadzińska+48 880591327
numer referencyjny
/609/10/2017/AS - 47549

opis stanowiska

Dla naszego Klienta z branży oświetleniowej, jednej z najprężniej rozwijających się firm na lokalnym rynku pracy, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Specjalista mechanik

Miejsce pracy: Piła

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (składki ZUS, płatne urlopy),
  • pracę w systemie czterobrygadowym - z dodatkiem za pracę w systemie czterobrygadowym oraz dodatkiem za pracę w godzinach nocnych
  • łączne miesięczne wynagrodzenie na poziomie 2900-3000 zł brutto + ewentualne nadgodziny
  • pulę benefitów: kartę sportową, prywatną opiekę medyczną, platformę rabatową
  • premię za polecenie pracownika,
  • możliwość przejścia na bezpośrednie zatrudnienie przez naszego Klienta

zadania

  • regularne przeglądy maszyn produkcyjnych,
  • naprawa urządzeń,
  • usuwanie bieżących awarii,
  • praca z dokumentacją produkcyjną.

oczekujemy

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (obsługa, serwis maszyn produkcyjnych)
  • zdolności manualnych,
  • zaangażowania w pracę,
  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47.)

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/ Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.