specjalista/ starszy specjalista ds. procesów hr ( j. angielski), katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

aleksandra kasprzyk+48 + 48 663 803 365
numer referencyjny
/347/10/2020/AK - 66163

opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem jednego z naszych kluczowych klientów z obszaru HR, poszukujemy pracowników chcących rozwijać się w obszarze administrowania procesami kadrowymi.

Jeśli posiadacz doświadczenie z zakresu HR oraz biegle posługujesz się językiem angielskim to oferta właśnie dla Ciebie.

oferujemy

  • umowę o pracę oraz elastyczne godziny pracy,
  • pakiet benefitów pozapłacowych: dofinansowanie do posiłków, system kafeteryjny, bonusy, ubezpieczenie na życie,
  • szeroki pakiet szkoleń oraz kursów językowych,
  • możliwość rozwoju w strukturach międzynarodowych,
  • zgrany i kreatyny zespół,
  • atmosferę, która sprawi, że zostaniesz z nami na dłużej.

zadania

  • zarządzanie procesami HR oraz administrowanie zmian w systemie SAP i Workday,
  • przygotowywanie umów, aneksów, świadectw pracy, skierowań na badania lekarskie,
  • zarządzanie aktami osobowymi oraz pozostałą dokumentacją pracowniczą,
  • zarządzanie benefitami;
  • ścisła współpraca z działem płac (m.in. przygotowywanie listy płac),
  • usprawnianie procesów HR w firmie;
  • przestrzeganie wewnętrznych polityk i przepisów prawa pracy.

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego ( ZZL, kadry, płace, HRBP, rachunkowość, administracja),
  • doświadczenia zawodowego w obszarze HR,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (min. B2),
  • dobrej znajomości pakietu MS Office (MS Excel),
  • komunikatywności i zaangażowania,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w obszarze SSC/BPO.