specjalista tax&treasury, bydgoszcz

lokalizacja
bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Księgowość, Audyt
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

aleksandra głowacka+48 603304008
numer referencyjny
/173/04/2021/IT - 69393

opis stanowiska

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej w Bydgoszczy poszukujemy Mistrzyni lub Mistrza Podatków! Jeśli zagadnienia podatkowe stanowią obszar twojego zainteresowania zawodowego, to jest to oferta dla Ciebie!

oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku o wysokich standardach
  • realne możliwości podnoszenia swoich kwalifikacji
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjnym pakietem benefitów
  • możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach

zadania

  • kalkulacja podatków i przygotowywanie deklaracji podatkowych (np. VAT, podatek u źródła)
  • udział w sporządzaniu dokumentacji cen transferowych
  • współpraca z działem finansowym, audytorami, urzędami, biurami podatkowymi
  • odpowiedzialność za wsparcie innych działów i pracowników firmy w zakresie podatków
  • udział w wewnętrznych projektach usprawniających (digitalizacja i automatyzacja procesów)

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego kierunkowego (Podatki, Rachunkowość, Finanse lub pokrewne)
  • praktycznej wiedzy z zakresu przepisów podatkowych
  • minimum 3-letniego doświadczenia w obszarze podatków, zdobytego w międzynarodowych strukturach
  • ogólnej wiedzy i chęci lepszego poznania obszaru cen transferowych
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • znajomości systemów ERP, znajomość systemu SAP będzie atutem
  • wysokich kompetencji interpersonalnych i umiejętności pracy w zespole
  • samodzielności w działaniu