specjalista/-tka ds. marketingu, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Budownictwo, Górnictwo, Rzemiosło
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

karolina warowna+48 607375931
numer referencyjny
/51/03/2019/KW - 57108

opis stanowiska

Jeśli jesteś kreatywną osobą, czującą się swobodnie w świecie mediów społecznościowych , chcącą podjąć nowe wyzwania w obszarze marketingu ta oferta jest dla Ciebie!

oferujemy

  • umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • ciekawy pakiet benefitów, w tym dopłata do nauki języka angielskiego
  • bezpośrednią współpracę z centralą firmy
  • cykl szkoleń wdrożeniowych
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)

zadania

  • wprowadzanie aktywności marketingowych
  • wsparcie procesów sprzedażowych
  • wykorzystywanie aplikacji internetowych
  • koordynowanie seminariów, szkoleń, targów oraz aktywności firmy na portalach społecznościowych

oczekujemy

  • swobodnej komunikacji w języku angielskim
  • dyspozycyjności w zakresie wyjazdów zagranicznych i na terenie kraju
  • dobrej znajomości programu excel
  • umiejętności pracy w zespole międzynarodowym