specjalista utrzymania form wtryskowych, czechowice-dziedzice

lokalizacja
czechowice-dziedzice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

weronika wylenżek+48 697170267
numer referencyjny
/368/11/2020/WW - 66727

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie na stanowisku specjalisty utrzymania form wtryskowych? Świetnie się składa, ponieważ dla naszego klienta poszukujemy osób, które zechcą zasilić zespół i rozpocząć pracę w międzynarodowej firmie. Zapraszamy po więcej informacji.

oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • system premiowy
  • szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe
  • pracę w systemie zmianowym

zadania

  • nadzór nad formami wtryskowymi
  • planowanie przeglądów form wtryskowych
  • prowadzenie dokumentacji form wtryskowych
  • uczestnictwo w próbach technologicznych i odbiorach narzędzi
  • nadzór nad magazynem części zamiennych form wtryskowych
  • tworzenie instrukcji konserwacji form wtryskowych

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego lub średniego technicznego
  • znajomości języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację
  • znajomości konstrukcji form wtryskowych do tworzyw sztucznych
  • praktycznej wiedzy na temat metod naprawy form wtryskowych
  • uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu roboczego potwierdzone egzaminem UDT
  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego potwierdzone egzaminem UDT
  • gotowości do pracy zmianowej