specjalista w dziale customer care, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
5
doświadczenie
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Obsługa klienta, Telemarketing, Call center
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

ewa kowejsza+48 887500430
numer referencyjny
/29/11/2018/EK - 54898

opis stanowiska

Mercedes-Benz obecnie poszukuje osoby na stanowisko młodszego specjalisty ds. obsługi klienta.

Firma jest tak dobra, jak dobrzy są jej pracownicy. Jeżeli chcesz mieć swój udział w naszym sukcesie oraz spełniasz warunki ku temu, jesteś we właściwym miejscu.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (zatrudnienie zewnętrzne)
  • pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • 3690 zł brutto za miesiąc
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • karta żywieniowa 190 zł co miesiąc
  • praca w godzinach 8:00 - 18:00 w wybranych 8

zadania

  • zarządzanie przydzielonym portfelem Klientów w zakresie kontaktu z Klientem, ustalenie warunków współpracy, podpisanie dokumentów i wprowadzenie danych do systemu
  • prowadzenie rozmów telefonicznych, korespondencji mailowej z klientami z utrzymaniem wysokich standardów obsługi Klienta
  • proaktywna obsługa Klienta, negocjowanie warunków umowy
  • dbanie o dostarczanie wyników w określonym czasie
  • współpraca z innymi działami
  • działania administracyjne związane z procesem obsługi Klienta

what we expect

  • wykształcenie średnie/ wyższe
  •  min. 2 letniego doświadczenia w obsłudze Klienta w sektorze finansowym
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność, inicjatywa, umiejętność podejmowania decyzji, nawiązywania relacji z rozmówcą
  • wysokie zdolności organizacyjne
  • umiejętność obsługi komputera (Word, Excel ),
  • mile widziana znajomość programu LEO, LEO FK, DEF 3000