specjalista w dziale rejestracji wyrobów medycznych, stargard

lokalizacja
stargard, zachodniopomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

alicja kozłowska+48 605303807
numer referencyjny
/59/03/2021/AK - 69742

opis stanowiska

Chcesz się rozwijać w branży medycznej? Masz już pierwsze doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku i znasz język angielski? To świetnie!

Zdobądź doświadczenie i rozwijaj się w obszarze rejestracji wyrobów medycznych w międzynarodowej firmie produkcyjnej.

oferujemy

  • umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z pracodawcą
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • dostęp do szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport oraz grupowe ubezpieczenie na życie

zadania

  • praca z rejestracjami międzynarodowymi
  • wspieranie projektów produkcyjnych i bieżące rozważanie unijnego rozporządzenia IVDR / MDR,
  • kompletowanie dokumentacji rejestracyjnej
  • monitorowanie ustawodawstwa
  • obsługa rejestracji międzynarodowych

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego o profilu farmacja, chemia, biologia, inżynieria biomedyczna, biotechnologia, mikrologia lub pokrewnych kierunkach
  • min. 6-miesięcznego doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • mile widziana znajomość przepisów związanych z FDA (21 CFR część 820), ISO 13485
  • chęci rozwoju w obszarze regulatory affairs