specjalista wsparcia działu sprzedaży, lublin

lokalizacja
lublin, lubelskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

karolina węgorowska+48 501 327 937
numer referencyjny
/77/08/2019/KW - 59914

opis stanowiska

Specjalista w dziale sprzedaży dla klientów niemieckojęzycznych brzmi ciekawie?

Dla naszego klienta z branży technicznej poszukujemy osoby do wspierania Działu Sprzedaży w bieżących kontaktach z klientami. Jeśli komunikujesz się w języku niemieckim i angielskim oraz masz doświadczenie na podobnym stanowisku zapraszamy do aplikowania.

oferujemy

  • umowę o pracę
  • pracę w stabilnej firmie z elastycznym podejściem do pracownika
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus system premiowy
  • bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, multisport, 100 % finansowane kursy językowe, dofinansowanie do urlopów, paczki świąteczne
  • szkolenia wdrażające

zadania

  • wsparcie KAM w biernych działaniach sprzedażowych:
  • przygotowywanie ofert
  • pobieranie zamówień elektronicznych
  • przygotowywanie prezentacji na spotkania wewnętrzne i zewnętrzne
  • udział w spotkaniach dotyczących bieżącej obsługi klientów
  • wsparcie komunikacji innych działów(finanse, logistyka) z klientem
  • sprawdzanie zestawień miesięcznych
  • reprezentowanie działu sprzedaży:
  • zakładanie i administrowanie danymi sprzedaży w SAP
  • kontakty z klientami i KAM w sprawach handlowych: prognozy sprzedaży, realizacja zamówień specjalnych, uzgadnianie cenników i warunków dostaw, windykacja
  • przygotowywanie miesięcznych raportów i zestawień
  • obsługa portali klientów
  • wizyty u klientów (sporadycznie)
  • udział w spotkaniach Działu Sprzedaży
  • pomoc w organizacji spotkań z klientami w Lublinie

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego
  • znajomości języka niemieckiego i angielskiego na poziomie min. B2
  • min. 2 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętności organizacji pracy i pilnowania terminów
  • komunikatywności i umiejętności budowania relacji
  • doświadczenia w poruszaniu się w środowisku biznesowym
  • umiejętności obsługi pakietu MS Office