specjalista wsparcia sprzedaży z językiem niemieckim, bydgoszcz

lokalizacja
bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

izabela tabor-żurawska+48 601544004
numer referencyjny
/271/04/2021/IT - 69490

opis stanowiska

Lubisz budować relacje z klientami biznesowymi, może nawet posiadasz temperament handlowca, jednak bezpieczniej czujesz się jako wsparcie sprzedaży? Cenisz sobie bieżący kontakt z językiem niemieckim w środowisku zawodowym? Wygląda na to, że możemy spełnić Twoje marzenia o następnej pracy! Zapraszamy do rozmowy.

oferujemy

  • umowę o pracę
  • rynkowe wynagrodzenie stałe i motywujący system premiowy
  • bogaty pakiet benefitów
  • pracę w najnowocześniejszym biurowcu w mieście
  • pracę częściowo zdalną
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • pracę dla znanej marki pracodawcy i lidera na rynku w swojej branży

zadania

  • pozyskiwanie kontaktów biznesowych na rynku niemieckim
  • telefoniczna i mailowa obsługa klientów (umawianie spotkań, udział w procesie sprzedaży)
  • udzielanie informacji na temat produktów i procesu zakupu
  • umawianie spotkań biznesowych dla Key Account Managerów działających na rynku niemieckim

oczekujemy

  • biegłej znajomość języka niemieckiego
  • zdolności sprzedażowych
  • doskonałych umiejętności komunikacji
  • bardzo dobrej organizacji pracy i samodzielności
  • doświadczenia w telefonicznej obsłudze Klienta (to będzie atutem)
  • bardzo dobrej umiejętności obsługi komputera