specjalista z językiem niemieckim, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
15
doświadczenie
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

natalia lachowicz+48 609537703
numer referencyjny
/488/11/2018/NL - 55321

opis stanowiska

Komunikując się w języku niemieckim czujesz się jak ryba w wodzie? Jeżeli tak, to zanurz się z nami w świetną ofertę pracy jaką przygotowaliśmy dla Ciebie.

Zależy Ci na rewelacyjnej lokalizacji w centrum i elastycznym grafiku? Mamy to i jeszcze więcej.

Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy. Aplikuj już teraz!

oferujemy

  • nowe miejsce i nowy zespół - dużo nowych możliwości!
  • grafik ustalany tygodniowo - pełen etat na Twoich warunkach
  • świetną lokalizację w centrum miasta
  • umowę o pracę tymczasową na pół roku (po tym okresie zatrudnienie na czas nieokreślony na podstawie umowy o pracę)
  • benefity, których szukasz - m.in. kartę sportową, prywatną opiekę medyczną
  • atrakcyjne wynagrodzenie

zadania

  • czuwanie nad bezpieczeństwem w mediach społecznościowych
  • sprawdzanie, modyfikowanie raportowanie przesyłanych treści
  • analiza aktywności i trendów wśród użytkowników, raportowanie ewentualnych problemów
  • reagowanie na potencjalnie niebezpieczne sytuacje – według własnego rozeznania i standardów

oczekujemy

  • bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego (min. B2)
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • nie wymagamy żadnego doświadczenia zawodowego; wystarczy znajomość języka na wskazanym poziomie
  • dyspozycyjności do pracy w centrum Poznania
  • gotowości do pracy zmianowej