specjalista/ka ds administracyjnych, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
doświadczenie
powyżej 24 miesięcy

kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

małgorzata kamińska+48 607704801
numer referencyjny
/121/11/2018/MKkamińska - 54989

opis stanowiska

Szukasz pracy w międzynarodowym środowisku z możliwością rozwoju? Szukamy właśnie Specjalisty ds administracyjnych do jednej z największych firm outsourcingowych i konsultingowych na świecie! Dołącz do naszego zespołu.

oferujemy

  • wynagrodzenie 5000 zł brutto
  • umowę o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia na stałe u klienta
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy
  • różnorodne benefity m.in. opiekę medyczną i kartę OK System

zadania

  • Koordynacja usług związanych m.in. z utrzymaniem właściwego funkcjonowania biura.
  • Składnie i koordynowanie zamówień.
  • Przygotowywanie prezentacji, procedur wewnętrznych i raportów.
  • Pomoc w planowaniu i organizowaniu spotkań biznesowych.
  • Utrzymywanie kontaktów z dostawcami.
  • Kontrolowanie systemu kontroli dostępu

oczekujemy

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Zdolność priorytetyzowania zdań i pracy pod presją czasu.
  • Biegła znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel (Word, Excel i PowerPoint).