specjalista/ka ds.logistyki, stara iwiczna

lokalizacja
stara iwiczna, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

agnieszka pokrzywka+48 605131813
numer referencyjny
/312/08/2018/AP - 53344

opis stanowiska

Jeśli szukasz pracy w biurze z domowym klimatem, ale będącego częścią firmy o zasięgu europejskim, to jest to praca dla Ciebie!Dla jednego z naszych Klientów - eksperta w budownictwie modułowym poszukujemy:

oferujemy

·        Umowa o pracę na początek na 3 miesiące, docelowo na czas nieokreślony,

·        Wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia.

·        Prywatną opiekę medyczną,

·        Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,

·        Kartę Multisport - Benefit System.

·        W przyszłości możliwość rozwoju na innych stanowiskach

zadania

·        Wprowadzanie, uzupełnianie i kontrolowanie danych w systemie w zakresie statystyki ruchu kontenerów.

·        Utrzymywanie na bieżąco monitoringu stanu utrzymania kontenerów (ilościowo i jakościowo).

·        Tworzenie zestawień dotyczących stanu kontenerów.

·        Utrzymywanie bieżącego kontaktu z klientami.

·        Współpracuje z działem księgowości w celu zapewnienia prawidłowości rozliczeń księgowych.

·        Kontrola nad inwentaryzacją kontenerów w oparciu o otrzymane dane.

·        Prowadzenie zamawiania transportów na dostawy i odbiory kontenerów.

·        Sporządzanie miesięcznych tabel transportowych.

·        Koordynacja wyposażenia kontenerów i pozostałych produktów 360

·        Sporządzanie miesięcznych statystyk i raportów.

oczekujemy

·        Wykształcenie o profilu logistycznym lub ekonomicznym – preferowane wyższe.

·        Doświadczenie jako logistyk będzie dodatkowym atutem.

·        Samodzielność, dokładność i sumienność.

·        Znajomość angielskiego może zapewnić dalszy rozwój.