specjalista/starszy specjalista ds. rekrutacji, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Agencje zatrudnienia, Doradztwo personalne
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena kucharczyk+48 605 264 417
numer referencyjny
/660/03/2021/MK - 69115

opis stanowiska

Cześć!

Dobrze czujesz się w realizacji różnorodnych rekrutacji, podoba Ci się branża HR i dodatkowo chcesz pracować dla międzynarodowych organizacji i być częścią holenderskiej kultury pracy - zapraszamy do aplikacji!

oferujemy

  • umowę o pracę
  • premie w systemie miesięcznym
  • opiekę buddiego który wdroży Ciebie do pracy
  • różnorodne szkolenia (w tym dofinansowanie do nauki języka angielskiego)
  • elastyczny czas pracy
  • możliwości pracy zdalnej
  • opieka medyczna, karta sportowa
  • praca na nowoczesnych systemach usprawniających Twoją pracę
  • możliwość awansu pionowego i poziomego

zadania

  • prowadzenie rekrutacji dla międzynarodowych klientów
  • praca w zespole w ramach projektów spotowych i wolumenowych na stanowiska specjalistyczne
  • aktywne poszukiwanie kandydatów
  • praca na indywidualnych oraz zespołowych celach

oczekujemy

  • min. 2 lata doświadczenia w obszarze rekrutacji specjalistycznych (branża IT lub SSC)
  • dobrej znajomość języka angielskiego
  • samodzielności i dobrej organizacja własnej pracy
  • braku obaw do pracy na targetach, KPI i tabelkach
  • umiejętności odnajdywania się w dynamicznych warunkach pracy przy dużej ilości projektów