spedytor międzynarodowy (drogowy), gliwice

lokalizacja
gliwice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Inne
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

weronika wylenżek+48 697170267
numer referencyjny
/482/09/2020/WW - 65766

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie w spedycji? Dobrze znasz polski rynek logistyczny? Świetnie się składa, bo właśnie Ciebie szukamy.

Dla naszego międzynarodowego klienta poszukujemy spedytora, który zasili zespół i zajmie się organizacją transportów drogowych. Zapraszam po więcej szczegółów.

oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie logistycznej
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szkolenia wdrożeniowe
  • dofinansowanie do obiadów

zadania

  • organizowanie transportów drogowych
  • koordynowanie załadunków zgodnie z potrzebami klienta
  • nawiązywanie współpracy z firmami transportowymi1
  • kontakt z przewoźnikami i kierowcami, budowanie poprawnych relacji
  • współpraca z Działem Sprzedaży oraz Działem Transportu

oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • dobrej organizacji pracy i samodzielności w działaniu
  • znajomości polskiego rynku logistycznego
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • wykształcenie wyższe w kierunku logistycznym będzie mile widziane