spedytor międzynarodowy ftl, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Inne
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

patrycja barańska+48 693470346
numer referencyjny
/586/10/2020/PB - 66382

opis stanowiska

Masz doświadczenie w spedycji międzynarodowej? Znasz język angielski na poziomie dobrym? Aplikuj!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów: opieka medyczna,
  • dofinansowanie do karty sportowej,
  • możliwość nauki języka angielskiego
  • pracę w międzynarodowym zespole spedycji, codzienną współpracę z zespołem w Holandii, Francji i Rumunii,
  • zatrudnienie w firmie, która kładzie duży nacisk na awanse wewnętrzne i rozwój pracownika
  • pracę w biurze w dogodnej lokalizacji - Warszawa Ochota

zadania

  • organizacja transportów towarowych klientów w relacjach międzynarodowych
  • wyszukiwanie i planowanie usług przewozowych, ustalanie warunków transportu
  • optymalizacja kosztów spedycyjnych, poszukiwanie i pozyskiwanie przewoźników
  • utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z klientami
  • dbanie o wysoką jakość oferowanych usług transportowych
  • prowadzenie ewidencji zleceń, raportowanie
  • realizacja założeń budżetowych

oczekujemy

  • min. rocznego doświadczenia w spedycji międzynarodowej, w szczególności w transporcie FTL
  • dobrej znajomości sektora spedycji międzynarodowej
  • doświadczenia we współpracy z podwykonawcami
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (w mowie i w piśmie), znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • dokładności, sumienności, dyspozycyjności