spedytor międzynarodowy (morski), gliwice

lokalizacja
gliwice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Inne
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

weronika wylenżek+48 697170267
numer referencyjny
/505/09/2020/WW - 65768

opis stanowiska

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko spedytora międzynarodowego w obszarze transportu morskiego.

Jeśli posiadasz doświadczenie właśnie w tym sektorze lub też ukończyłeś/ukończyłaś szkołę na kierunku logistycznym i szukasz miejsca, w którym będziesz mógł/mogła się rozwijać - zapraszam do kontaktu. Nie czekaj, aplikuj.

oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie logistycznej
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szkolenia wdrożeniowe
  • dofinansowanie do obiadów

zadania

  • bieżąca kontrola realizacji dostaw zgodnie z potrzebami Klienta
  • organizacja transportów morskich międzykontynentalnych
  • sporządzanie raportów oraz administracja dokumentów
  • nawiązywanie kontaktów z firmami transportowymi oraz agencjami celnymi
  • współpraca ze spedytorem w zakresie przyjmowanych zleceń transportowych

oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku - mile widziane
  • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • wykształcenia wyższego na kierunku logistycznym
  • dobrej organizacji pracy
  • znajomości polskiego rynku logistycznego