spedytor międzynarodowy - rekrutacja zdalna, świętochłowice

lokalizacja
świętochłowice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

weronika wylenżek+48 697170267
numer referencyjny
/325/11/2020/WW - 66687

opis stanowiska

Dla naszego klienta z branży TSL, poszukujemy osoby na stanowisko spedytora międzynarodowego. Jeśli posiadasz doświadczenie w tym kierunku, a język niemiecki nie jest Ci obcy - to idealna okazja dla Ciebie. Zapraszam po więcej szczegółów.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet szkoleniowy
  • pracę w środowisku międzynarodowym
  • system premiowy
  • pracę w systemie dwuzmianowym

zadania

  • organizowanie transportu drogowego zgodnie ze standardami firmy
  • obsługa i monitorowanie zleceń spedycyjnych oraz przewozów
  • kontakt z klientami oraz przewoźnikami
  • dbanie o wysoką jakość i terminowość realizowanych zadań
  • rozwiązywanie bieżących problemów związanych z przewozem towarów
  • stała analiza i optymalizacja kosztów

oczekujemy

  • doświadczenia na stanowisku spedytora
  • znajomości języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację, znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • mile widziane wykształcenie wyższe w kierunku logistycznym
  • dobrej organizacji pracy
  • znajomości rynku logistycznego
  • umiejętności interpersonalnych
  • gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym