spedytor międzynarodowy, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Inne
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

karolina niedźwiedzka+48 605207108
numer referencyjny
/555/10/2018/KN - 54711

opis stanowiska

Lubisz nowe wyzwania i pracę z ludźmi? Myślisz o rozwoju zawodowym w międzynarodowej firmie? Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko spedytora międzynarodowego. Zachęcamy do aplikacji!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji
  • pakiet benefitów

zadania

  • planowanie i organizowanie ładunków drobnicowych, częściowych i całopojazdowych na trasach międzynarodowych
  • podtrzymywanie i budowanie dobrych relacji z Klientami i podwykonawcami
  • dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych Klientom
  • nadzór nad realizacją zleceń oraz dokumentacją

oczekujemy

  • doświadczenia w branży TSL
  • doświadczenia we współpracy z przewoźnikami
  • znajomości systemów transportowych
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego