spedytor, jacków

lokalizacja
jacków, lubelskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

dagmara pochylczuk+48 695951787
numer referencyjny
/33/08/2019/DP - 59883

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie jako spedytor i szukasz nowych możliwości zawodowych? Rozpocznij współpracę z firmą działającą  w zakresie transportu, transportu ładunków ponadgabarytowych, spedycji oraz kompleksowych usług logistycznych.

oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia - UoP
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet szkoleń
  • telefon, laptop, obiady w 100% dofinansowane,
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • pakiet medyczny

zadania

  • realizacja i koordynacja zleceń transportu międzynarodowego,
  • pozyskiwanie nowych Klientów,
  • realizacja zadań związanych z optymalizacją aktualnych procesów transportowych,
  • bezpośrednia współpraca z przewoźnikami w zakresie pozyskiwania podwykonawców oraz negocjowania stawek transportowych.
  • prawidłowe i terminowe rozliczanie zleceń oraz prowadzenie dokumentacji,
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami oraz dostawcami usług,
  • nadzór nad rentownością zleceń transportowych

oczekujemy

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, w dynamicznym środowisku
  • wykształcenia średniego
  • bardzo dobrej znajomości j. angielskiego
  • umiejętności analizy i rozwiązywania problemów
  • komunikatywności i umiejętność pracy w zespole
  • umiejętności szybkiego reagowania
  • znajomości transportowych regulacji prawnych