spedytor, woskrzenice duże

lokalizacja
woskrzenice duże, lubelskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

dagmara pochylczuk+48 695951787
numer referencyjny
/455/08/2019/DP - 60239

opis stanowiska

Interesujesz się branżą TSL i nie masz problemu w porozumiewaniu się w j. niemieckim/francuskim lub angielskim? Chciał(a)byś rozpocząć swoją karierę zawodową w firmie transportowej - lidera branży? Może posiadasz już doświadczenie i myślisz o zmianach? Mamy coś specjalnie dla Ciebie!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenia wdrażające do pracy na stanowisku wraz z dedykowanym opiekunem
  • możliwość rozwoju osobistego - rozwinięcie skrzydeł, poszerzenie swojej wiedzy i podniesienie kwalifikacji

zadania

  • pozyskiwanie zleceń transportowych od bieżących oraz nowych klientów (głównie z branży przemysłowej/produkcyjnej)
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • obsługa zleceń bieżących
  • współpraca z działem planowania
  • dobór zleceń pod zaplanowane trasy
  • wycena i ofertowanie przetargów
  • wizyty u klientów (1-2x w roku)

oczekujemy

  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego/niemieckiego/francuskiego w mowie i piśmie
  • wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: transport, logistyka
  • zainteresowanie/znajomość branży transportowo-spedycyjnej
  • mile widziane doświadczenie oraz znajomość systemów Navigator oraz Comarch Optima