sprzedawca, szczecin

lokalizacja
szczecin, zachodniopomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Handel detaliczny, Handel Hurtowy
typ umowy
umowa zlecenia
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

marta kubik+48 506463132
numer referencyjny
/83/10/2020/MK - 65934

opis stanowiska

Praca w sklepie pełnym innowacji i aromatu kawy.

Jeśli uważasz, że dobry dzień zaczyna się od wypicia aromatycznej kawy, a ponadto jesteś osobą:

  • pełną pozytywnej energii
  • lubiącą kontakt z ludźmi
  • zaangażowaną w swoją pracę i otwartą na zdobywanie nowej wiedzy

dołącz do zespołu z pasją, zgłębiaj tajniki wiedzy o kawie i zdobywaj cenne doświadczenia w pracy z klientem.

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów do pracy w sklepie, oferującym innowacyjne produkty codziennego użytku i pyszna, świeżą kawę.

oferujemy

  • stawkę 17 zł/h brutto
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • czas pracy dostosowany do Twoich możliwości lub grafiku studiów
  • comiesięczny darmowy pakiet wybranej przez Ciebie kawy lub herbaty
  • benefity w postaci dofinansowania do karty sportowej, prywatnej opieki medycznej, zniżek do kin i restauracji
  • możliwość rozwoju w firmie, która trzykrotnie otrzymała prestiżowy certyfikat Top Employer Polska

zadania

  • obsługa klienta
  • czynności pomocnicze w sklepie
  • dbanie o ekspozycję towarów
  • obsługa ekspresów do kawy

oczekujemy

  • pozytywnego nastawienia
  • książeczki badań sanepidowskich