starsza/-y księgowa/-y, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Księgowość, Audyt
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

agnieszka skuczyńska+48 697200438
numer referencyjny
/319/11/2020/AS - 66682

opis stanowiska

posiadasz co najmniej 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku księgowym, jesteś osobą odpowiedzialną, zaangażowaną w wykonywane obowiązki, dobrze znasz język angielski a Excel wykorzystujesz w codziennej pracy? jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności w międzynarodowym środowisku, w firmie rozpoznawalnej na całym świecie - nie czekaj, aplikuj!

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie)
  • możliwość dołączenia do grup sportowych (siatkówka, koszykówka, piłka nożna)
  • udział w spotkaniach integracyjnych oraz ciekawych wydarzeniach firmowych
  • dostęp do nowych technologii i nowoczesnych rozwiązań

zadania

  • zapewnienie obsługi księgowej dla Spółki oraz wsparcie procesu zamknięcia miesiąca
  • sporządzanie i koordynacja okresowego raportowania grupowego, podatkowego, sprawozdań
  • weryfikacja merytoryczna dokumentów pod kątem księgowym i podatkowym
  • analiza i kontrola kont bilansowych, zapewnienie kompletności i poprawności zapisów
  • przygotowywanie analiz księgowych i finansowych
  • zapewnianie właściwego ujęcia procesów biznesowych w księgach finansowych, zgodnego z grupowymi i krajowymi standardami
  • współtworzenie i optymalizacja procesów księgowych oraz wsparcie innych zespołów w tym zakresie
  • przygotowanie rocznego sprawozdania finansowego, raportowania grupowego oraz cykliczna współpraca z audytorami
  • aktywny udział w realizacji projektów finansowo – księgowych

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe z zakresu finansów/rachunkowości
  • min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku księgowym/sprawozdawczym w spółce handlowej (dodatkowym atutem będzie doświadczenie w ramach BIG4)
  • praktyczna znajomość przepisów z zakresu rachunkowości i podatków
  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • bardzo dobra znajomość Excela, znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem
  • dokładność i rzetelność w ramach wykonywanych zadań
  • umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej
  • chęć rozwoju i ciągłej aktualizacji wiedzy z zakresu księgowości i sprawozdawczości
  • zaangażowanie i pozytywne podejście do pracy