starszy inżynier procesu, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

justyna malan+48 +48697207434
numer referencyjny
/419/12/2020/JM - 67279

opis stanowiska

Jeśli jesteś doświadczonym Inżynierem Procesu, swobodnie komunikujesz się w języku angielskim i szukasz nowych wyzwań zawodowych, nie wahaj się i zaaplikuj już dziś! Dla naszego klienta - międzynarodowego producenta linii opakowaniowych, poszukujemy Starszego Inżyniera Procesu.

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet benefitów
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • ciekawą pracę w obszarze Inżynierii
  • rozwój zawodowy

zadania

  • zapewnienie kompleksowego wsparcia inżynieryjnego i technicznego podczas projektowania, sprzedaży i uruchamiania systemów technologicznych
  • wykonywanie rysunków w oprogramowaniu CAD: P&ID, układy, itp., P&ID, układy, itp.
  • wsparcie dla specyfikacji projektowych, rozmiarów, rozmieszczania sprzętu oraz rozwiązań procesowych
  • przygotowanie obliczeń harmonogramu produkcji i bilansu masy
  • definiowanie funkcjonalności linii, przygotowywanie opisów technicznych i specyfikacji funkcjonalnych procesów
  • tworzenie dokumentacji inżynierskiej zgodnie ze standardami firmy
  • udział w planowaniu prac inżynieryjnych i uruchomieniowych we współpracy zarówno z zespołem projektowym firmy, jak i zespołem klienta
  • udział w przeglądach instalacji, rozruchach i audytach instalacji
  • prowadzenie rozmów technicznych z klientami i dostawcami
  • dbanie o rozwój i optymalizację fabryk klientów pod względem wydajności, bezpieczeństwa i jakości

oczekujemy

  • tytułu inżyniera / magistra w zakresie Inżynierii Procesowej / Inżynierii Mechanicznej / Automatyki / Technologii Żywności i żywienia / Chemii
  • co najmniej 5 letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • mile widziane doświadczenie w przemyśle spożywczym (płynnym)
  • praktyki w środowisku programowania 3D CAD
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • gotowości do podróżowania - ok. 25% czasu w Europie i regionie Azji Środkowej