starszy księgowy/starsza księgowa, czosnów

lokalizacja
czosnów, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

aleksandra jaworska+48 605066031
numer referencyjny
/62/04/2021/AJ - 69303

opis stanowiska

Posiadasz kilkuletnie doświadczenie w księgowości, ale zależy Ci również na rozwoju w analizie i kontrolingu? Chcesz mieć realny wpływ na podejmowane decyzje biznesowe w firmie i zależy Ci na ścisłej współpracy z Finance Managerem oraz możliwości pracy w języku angielskim? Ta oferta jest dla Ciebie! Nie zwlekaj, aplikuj!

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie i dofinansowanie do karty Multisport
  • pracę w przyjaznej atmosferze, w międzynarodowej firmie, z profesjonalnym i doświadczonym zespołem

zadania

  • dekretacja, księgowanie i weryfikacja dokumentów pod względem rachunkowym i podatkowym
  • udział w kształtowaniu i realizacji strategii finansowej firmy
  • wsparcie administracyjne Dyrektora Finansowego
  • pomoc w przygotowywaniu raportów oraz sprawozdań finansowych
  • wsparcie w prowadzeniu analiz
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów i informacji
  • udział w bieżących projektach biznesowych
  • przygotowywanie nie zbędnej dokumentacji
  • współudział w opracowywaniu i wdrażaniu procedur wewnętrznych
  • współpraca z działami wewnętrznymi, oddziałami zagranicznymi oraz centralą firmy we Włoszech
  • kontakt z podmiotami zewnętrznymi : bankami, urzędami,
  • podróż e służbowe do oddziału czeskiego (1 x kwartał , pół roku w zależności od stanu epidemii)

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego kierunkowego (ekonomia/finanse/rachunkowość/podatki)
  • min. 2 letniego doświadczenia zawodowego w pracy na podobnym stanowisku w dziale finansowym
  • znajomości języka angielskiego w stopniu dobrym lub bardzo dobrym, (znajomości j. czeski będzie dodatkowym atutem)
  • znajomości zasad rachunkowości, znajomości IFRS będzie dodatkowym atutem
  • znajomości prawa podatkowego w zakresie VAT i CIT
  • znajomości zagadnień rachunkowości zarządczej/ kontrolingu będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobrej organizacji pracy i umiejętności pracy pod presją czasu
  • samodzielności w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • chęci doskonalenia swoich umiejętności