starszy księgowy/starsza księgowa, kutno

lokalizacja
kutno, łódzkie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Księgowość, Audyt
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

małgorzata antoniak+48 +48 722 103 002
numer referencyjny
/493/09/2020/MA - 65839

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie w księgowości produkcyjnej i chcesz rozwija się w firmie o globalnym zasięgu, działającej w ŁSSE? Chcesz pracować na samodzielnym stanowisku? Wspaniale, aplikuj już teraz.

oferujemy

  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
  • możliwość rozwoju w kierunku stanowiska głównego/ej księgowego/ej
  • pracę w firmie z rozpoznawalną markę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość proponowania nowych rozwiązań
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • pakiet szkoleniowy
  • atrakcyjny pakiet benefitów (karta sportowa, kantyna, parking, dodatkowe ubezpieczenie, premie świąteczne, świadczenie dla rodziny)

zadania

  • sporządzanie deklaracji VAT i CIT
  • dbałość o zgodność dokumentacji księgowej spółki ze wszystkimi przepisami prawa podatkowego
  • przygotowywanie rocznego sprawozdania finansowego oraz współpraca z audytorem zewnętrznym
  • dbałość o zgodność polityki rachunkowości z PSR i wytycznymi grupy
  • przygotowywanie innych raportów zewnętrznych: NBP i GUS
  • nadzór nad jedną osobą z działu księgowego
  • księgowanie faktur kosztowych, magazynowych, środków trwałych, rozliczanie delegacji i zaliczek
  • przygotowanie płatności do dostawców
  • analiza i uzgadnianie kont księgowych i sald analitycznych
  • współpraca przy procedurach zamknięcia okresów księgowych

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego (finanse lub ekonomia)
  • minimum 6-cio letniego doświadczenia na stanowisku samodzielnego księgowego
  • doskonałej znajomości prawa podatkowego
  • dobrej znajomości PSR
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • znajomości systemów księgowo-finansowych
  • umiejętności organizacji czasu pracy