starszy programista java, lublin

lokalizacja
lublin, lubelskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

dagmara pochylczuk+48 695951787
numer referencyjny
/143/01/2019/DP - 55930

opis stanowiska

Pracuj w firmie, która zapewni Ci prestiż w środowisku! Podejmij współpracę w renomowanej firmie z długoletnim doświadczeniem, która zajmuje się dostarczaniem usług informatycznych dla biznesu.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjny pakiet socjalny
  • ambitną i pełną wyzwań pracę

zadania

  • wykonywanie oprogramowania w technologii JAVA
  • dokumentowanie własnego kodu
  • dbanie o jakość kodu i zgodność ze standardami obowiązującymi w firmie
  • tworzenie testów jednostkowych
  • optymalizacja istniejących rozwiązań

oczekujemy

  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji w JSE/JEE, spring
  • bardzo dobra znajomość algorytmizacji
  • dobra znajomość SQL, PL/SQL
  • dobra znajomość programowania obiektowego oraz wzorców projektowych
  • doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych
  • biegła znajomość: JAVA, SOLID, TDD/BDD, DDD
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku programisty JAVA