starszy specjalista ds. personalnych / hrbp, niepołomice

lokalizacja
niepołomice, małopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

agnieszka jarosz+48 605306407
numer referencyjny
/610/04/2021/AJ - 69814

opis stanowiska

Dla naszego Klienta - wiodącego producenta pojazdów użytkowych i dostawcy rozwiązań transportowych,

poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu ekspertów w dziale HR.

Obecnie poszukujemy Starszego Specjalistę ds. Personalnych.

Miejscem pracy są Niepołomice.

oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku, w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
  • Możliwość współuczestnictwa w dynamicznym rozwoju firmy.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system benefitów pozapłacowych.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i bogatą ofertę szkoleń.

zadania

  • Realizacja polityki personalnej w przypisanym obszarze przedsiębiorstwa.
  • Doradztwo kadrze kierowniczej w zakresie spraw personalnych.
  • Praca z systemem SAP HR (wprowadzanie danych, przygotowanie raportów i analiz).
  • Przygotowywanie dokumentów kadrowych oraz nadzór nad dokumentacją personalną.
  • Udział w rozmowach rekrutacyjnych.
  • Bieżąca obsługa spraw pracowniczych.
  • Sporządzanie raportów i zestawień.
  • Praca w wybranych projektach HR.

oczekujemy

  • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: socjologia, psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi).
  • Min. 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Dobrej znajomości języka niemieckiego (preferowany) oraz znajomości języka angielskiego.
  • Doświadczenia w pracy projektowej (mile widziane).
  • Silnej motywacji do pracy i nowych wyzwań przy dbałości o jakość wyników pracy.
  • Dobrej organizacji pracy własnej oraz komunikatywności.
  • Samodzielność i kreatywności w rozwiązywaniu problemów