starszy specjalista ds. sprawozdawczości [rekrutacja online], łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Księgowość, Audyt
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

małgorzata antoniak+48 +48 722 103 002
numer referencyjny
/278/05/2020/MA - 63832

opis stanowiska

Dla naszego klienta - firmy z branży e-commerce - poszukujemy osoby na stanowisko starszego specjalisty ds.sprawozdawczości.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz uczestniczenie w projektach usprawniających pracę działu księgowego.
  • pakiet medyczny
  • karta sportowa
  • owoce w biurze
  • świadczenia z ZFŚS
  • dofinansowania do obiadu
  • możliwość pracy zdalnej
  • dodatki stażowe

zadania

  • wsparcie pracy głównego księgowego
  • praca nad usprawnieniami i optymalizacją procesów
  • kontrola poprawności deklaracji podatkowych
  • współpraca z doradcami podatkowymi
  • monitorowanie zmian w prawie podatkowym
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów
  • czynny udział w przygotowaniu sprawozdania finansowego
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (audytorzy, banki, organy podatkowe)
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych, GUS, NBP oraz współpraca z odpowiednimi organami w tym zakresie
  • reprezentowanie działu księgowego w projektach firmowych

oczekujemy

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziane doświadczenie z jednej z firm BIG 4
  • znajomości języka angielskiego lub niemieckiego na bardzo dobrym poziomie
  • umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • systematyczności i dokładności w działaniu
  • dobrej znajomości programu SAP