starszy/a księgowy/a, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

martyna delura+48 697 502 885
numer referencyjny
/467/03/2021/MD - 68923

opis stanowiska

lubisz pracę w przyjaznym środowisku, w małym zespole i rodzinnej atmosferze? jesteś samodzielny jeśli chodzi o zarządzanie swoim czasem i ustalanie priorytetów? a przede wszystkim księgowość to Twój konik i oprócz przygotowywania sprawozdań chętnie pracujesz z dokumentami? jeśli tak, zapoznaj się z naszą ofertą i zaaplikuj!

oferujemy

  • stałą współpracę (umowa o pracę) w stabilnej firmie międzynarodowej
  • pracę w systemie hybrydowym
  • biuro w okolicach Służewca
  • przyjazna atmosfera
  • bonusy pozapłacowe- opieka medyczna, karta sportowa, lekcje języka angielskiego
  • Bonus Roczny

zadania

  • wsparcie Głównej Księgowej, oraz współpraca z Młodszymi Księgowymi
  • księgowanie faktur zakupu środków trwałych, oraz zakupu pozostałych kosztów,
  • księgowanie kosztów paliwa,
  • obliczanie i księgowanie rezerw,
  • obsługa telefoniczna i e-mailowa dostawców i klientów,
  • uzgodnienia i potwierdzenia sald dostawców i klientów oraz innych kont bilansowych,
  • księgowanie i uzgadnianie wyciągów bankowych,
  • prowadzenie tabeli amortyzacyjnych środków trwałych i RMK
  • tworzenie raportów, sprawdzanie listy płac wraz z załącznikami, PIT-4 i DRA,
  • przygotowywanie rejestrów VAT i udział w tworzeniu deklaracji JPK_VAT,
  • pomoc w sporządzaniu raportów dla np. GUS-u, audytu
  • aktywne uczestnictwo w zamknięciu miesiąca i przygotowaniu sprawozdań finansowych.

oczekujemy

  • minimum 2 letniego doświadczenia w pracy na samodzielnym stanowisku
  • praktycznej znajomości zasad rachunkowości, księgowania rozliczeń międzyokresowych kosztów i przychodów,
  • obliczania podatku VAT i zasad klasyfikacji transakcji do CIT,
  • umiejętności uzgadniania kont rozrachunkowych, sprawdzania płatności, kompensowania kont,
  • dobrej znajomość pakietu MS Office, szczególnie programu Excel (tabele przestawne, wyszukaj pionowo, suma jeżeli),
  • dokładności, szczegółowości, umiejętności porównywania danych,
  • dobrej organizacji pracy,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie B1