staż w dziale księgowości/młodszy specjalista w dziale księgowości, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
doświadczenie
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa zlecenia
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena girgiel+48 667100782
numer referencyjny
/91/05/2018/AS - 51212

opis stanowiska

Szukasz swojej pierwszej poważnej pracy, a księgowość to Twoja pasja?

Postawiłeś już pierwsze kroki w kierunku swojego rozwoju zawodowego, a praca z liczbami sprawia Ci radość?

Myślisz o dłuższej współpracy z firmą także w trakcie trwania roku akademickiego? Dodatkowo chciałbyś wykorzystywać znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w praktyce?

Idealnie się składa! Możliwość pełnego lub części etatu!

Jedna z z czołowych korporacji na świecie poszukuje takiego pracownika jak Ty!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie w przypadku stażu/umowy o pracę w przypadku młodszego specjalisty
  • możliwość samorealizacji w nowym centrum biznesowym w ścisłym centrum Warszawy
  • rozwój kompetencji zawodowych w zespole profesjonalistów
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość rozpoczęcia pracy od stycznia

zadania

  • przetwarzanie faktur w systemie SAP
  • kontakt z dostawcami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • uzgadnianie kont zobowiązań
  • monitoring terminowego regulowania zobowiązań
  • możliwość tworzenia procedur
  • przygotowywanie raportów i analiz
  • prace administracyjne w dziale księgowym

oczekujemy

  • mile widziane pierwsze doświadczenie w pracy z liczbami, systemami oraz dokumentacją
  • wykształcenia wyższego kierunkowego lub w trakcie studiów (Finanse i Rachunkowość, Ekonomia, Zarządzanie)
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego – min. B2/C1 lub języka niemieckiego na poziomie B2
  • podstawowej znajomości zagadnień z zakresu księgowości
  • znajomość systemu SAP – mile widziana
  • skrupulatności oraz dobrej organizacji czasu pracy
  • dyspozycyjności w wymiarze minimum 30 - 35 godzin tygodniowo

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.