stażysta - branża hr, zielona góra

lokalizacja
zielona góra, lubuskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

sylwia kuprys+48 601306300
numer referencyjny
/454/10/2018/SK - 54616

opis stanowiska

Szukasz miejsca do odbycia stażu lub dodatkowych praktyk?

Chcesz w przyszłości pracować np. jako rekruter?

Chciałbyś doskonalić doświadczenie z zakresu rekrutacji?

oferujemy

- szansę na zdobycie cennego doświadczenia w Agencji Pracy Tymczasowej

 - poznanie specyfiki pracy w HR

- szeroki zakres obowiązków- u nas nauczysz się najwięcej : będziesz aktywnie uczestniczył/a w przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych i nabędziesz wiele przydatnych umiejętności

zadania

- udział w procesie rekrutacyjnym: aktywne poszukiwanie Kandydatów, udział w rozmowach kwalifikacyjnych, tworzenie ogłoszeń o pracę,

- obsługa pracowników tymczasowych,

- wprowadzanie aplikacji kandydatów do elektronicznej bazy Kandydatów i pracowników,

- udzielanie informacji kandydatom o bieżących ofertach pracy

oczekujemy

- doświadczenia w zakresie rekrutacji

- otwartości i sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań

- chęci do nauki, komunikatywność i samodzielność

- zainteresowania branżą HR