stażysta do zespołu jakości w dostawach, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Biotechnologia, Farmaceutyka
typ umowy
umowa zlecenia
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

małgorzata błaszczyk+48 +48 661600007
numer referencyjny
/614/03/2021/MB - 69077

opis stanowiska

Wierzysz, że dzięki innowacjom i osiągnięciom naukowym można poprawiać jakość życia ludzi, by mogli osiągać więcej, czuć się lepiej i żyć dłużej? Ważne jest dla Ciebie, aby Twoja praca miała znaczenie? Dołącz do grona pracowników GSK - światowego lidera w branży ochrony zdrowia.

oferujemy

  • kulturę pracy opartą na wartościach takich jak szacunek dla ludzi, uczciwość, transparentność i koncentracja na potrzebach pacjenta/konsumenta
  • trzymiesięczny staż w oparciu o Umowę Zlecenie z możliwością przedłużenia
  • stawkę godzinową 22 zł brutto/h
  • elastyczne godziny pracy
  • pracę zdalną
  • system benefitów Randstad Plus (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, zniżki na zakupy online

zadania

• kontakt z dostawcami - praca w języku polskim oraz angielskim

• logowanie reklamacji i zgłoszeń do dostawców i od klienta

• pozyskiwanie deklaracji od dostawców do celów rejestracyjnych lub zapytań z rynku

• współpraca z innymi obszarami w ramach GSK

• wsparcie Specjalistów Zespołu Jakości w Dostawach w codziennych aktywnościach

• udział w projektach usprawniających w Zespole

oczekujemy

• student IV/V roku - preferowane kierunek Farmacja lub pokrewne

• bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

• komunikatywność

• zaangażowanie

• wysoka kultura osobista