stażysta hr, grodzisk mazowiecki

lokalizacja
grodzisk mazowiecki, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa o pracę
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

izabella przywojska+48 697140403
numer referencyjny
/597/02/2019/IP - 57056

opis stanowiska

Poszukujemy energicznej i komunikatywnej osoby, która chce odkryć nową pasję w branży rekrutacyjnej.

Jeśli...

  • masz dużo fajnych pomysłów i jesteś dynamiczny/a w działaniu
  • chcesz zdobyć doświadczenie i poznać specyfikę pracy w HR
  • chcesz w przyszłości pracować jako rekruter
  • nie masz nic przeciwko pracom administracyjnym

... czekamy na Ciebie!

Na początek zapraszamy Cię do odbycia płatnego stażu w ramach współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy. Mamy nadzieję, że praca z nami jako specjalista ds. rekrutacji spodoba Ci się i po odbyciu stażu zostaniesz z nami na stałe.

oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę
  • szansę na zdobycie cennego doświadczenia w Agencji Pracy Tymczasowej
  • elastyczne godziny pracy, które łatwo dopasujesz do swojego grafiku/planu zajęć
  • współpracę z świetnym zespołem :)
  • referencje po odbyciu stażu
  • możliwość zdobycia stałego zatrudnienia

zadania

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy program stażowy, który pozwoli Ci poznać od podszewki pracę specjalisty ds. rekrutacji.

Pod naszym czujnym okiem nauczysz się jak:

  • pomagać ludziom znaleźć pracę marzeń, która pozwoli im spełniać się zawodowo i prywatnie
  • stworzyć ogłoszenie o pracę
  • dopasowywać oferty pracy do kandydatów poszukujących pracy
  • prowadzić rozmowy rekrutacyjne i dostrzegać talenty tam, gdzie inni widzą zwykle CV
  • używać Internetu do poszukiwania najlepszych kandydatów dla klientów Randstad
  • jak prowadzić rozmowy z firmami, które poszukują pracowników

oczekujemy

  • osoby otwartej i sumiennej, która chce postawić pierwsze kroki w branży HR i wesprzeć grodziski zespół Randstad Staffing
  • zainteresowania branżą HR
  • pasji do pracy z ludźmi
  • otwartości w komunikacji i energii w działaniu
  • silnej motywacji don nabycia nowych kompetencji