stażysta - praca asystencka/administracyjna, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa zlecenia
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

paulina śliwińska+48 695 951 779
numer referencyjny
/43/12/2018/PŚ - 55473

opis stanowiska

Znasz język angielski i masz za sobą pierwsze kroki w pracy asystenckiej lub administracyjnej? Chcesz rozwijać się u lidera w branży farmaceutycznej? Mamy dla Ciebie świetną ofertę!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pełen pakiet szkoleń i wdrożeń
  • elastyczne godziny pracy – dzięki temu możesz połączyć studia z karierą zawodową
  • możliwość rozwoju w globalnej firmie i zdobycia nowych umiejętności, niezbędnych w dalszej karierze
  • praca w nowoczesnym biurze
  • umowa zlecenia na okres 12 miesięcy

zadania

  • organizowanie i rozliczanie podróży służbowych
  • zamawianie sprzętu (sprzęt komputerowy, produkty spożywcze, artykuły biurowe)
  • tworzenie numerów PO do ogłoszeń rekrutacyjnych zgodnie ze złożoną dyspozycją
  • tworzenie numerów PO do usług outsourcingowych zgodnie ze złożoną dyspozycją
  • uaktualnianie organogramu i list dystrybucyjnych zgodnie ze stanem osobowym działu
  • czynności administracyjne związane z przyjściem nowego pracownika
  • zarządzanie arkuszem WFH/Holiday