stażysta - researcher it, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi

kontakt w randstad

ela fraś-ławczys+48 +48 695 951 831
numer referencyjny
/615/10/2018/EF - 54754

opis stanowiska

Interesujesz się rekrutacją? Zastanawiałaś się, jak wygląda proces rekrutacyjny w dziale IT? Właśnie skończyłeś studia i jesteś dostępny w pełnym wymiarze godzin?

3 razy tak ? :D To oferta idealna dla Ciebie! To właśnie Ciebie szukamy !

Poszukujemy STAŻYSTY – RESEARCHERA IT, który chce postawić pierwsze kroki w rekrutacji i zdobyć doświadczenie poszukując specjalistów z branży IT.

oferujemy

  • płatny 6 miesięczny staż z możliwością przedłużenia współpracy
  • współpraca w oparciu o Umowę zlecenie - 13,70 zł brutto/godzinę
  • zdobycie cennego doświadczenia w rekrutacjach IT pod okiem specjalistów
  • pracę w swobodnej przyjaznej atmosferze i elastycznych godzinach
  • miejsce w fantastycznym, zgranym i doświadczonym zespole Randstad Technologies
  • czekoladowe poniedziałki,  dostawę świeżych owoców w każdy wtorek i pyszną kawę

zadania

W trakcie trwania płatnego stażu, pokażemy Ci jak funkcjonuje Randstad w Polsce i na świecie, ale również pozwolimy Ci się sprawdzić w działaniach, takich jak:

  • pozyskiwanie najlepszych specjalistów z rynku IT;
  • kontakt telefoniczny i bezpośredni z kandydatami;
  • udział w spotkaniach rekrutacyjnych wraz z konsultantem;
  • aktualizacja firmowej bazy danych
  • bieżące wsparcie konsultantów.

oczekujemy

  • chęci rozwijania się w obszarze rekrutacji i kontakcie z kandydatami;
  • znajomości języka angielskiego na poziomie przynajmniej komunikatywnym (B1);
  • doskonałych zdolności interpersonalnych;
  • elastyczności i dynamizmu w działaniu;
  • pro-aktywnej postawy;
  • dostępności w wymiarze całego etatu;
  • mile widziane zainteresowanie branżą IT;
  • bardzo mile widziane osoby, które studiują w trybie wieczorowym lub zaocznym, absolwenci – potrzebujemy osób dostępnych 40 h tygodniowo.