stażysta / stażystka, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa zlecenia
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

marcin baliszewski+48 +48697800853
numer referencyjny
/251/02/2019/MB - 56704

opis stanowiska

Chcesz rozwijać się w globalnej firmie działającej w obszarze ochrony zdrowia? posiadasz wykształcenie związane z administracją, rachunkowością lub zarządzaniem? masz już za sobą pierwsze doświadczenia w pracy z dokumentami? postaw swoje pierwsze kroki w drodze do kariery aplikując na staż w Dziale Usług Transakcyjnych!

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie - 3 miesiące próbne z możliwością przedłużenia współpracy do 18 miesięcy
  • stawkę 22 zł brutto na godzinę
  • pracę w samym centrum biznesowym Mokotowa
  • staż w wymiarze do 35 godzin tygodniowo
  • możliwości rozwoju w firmie cieszącej się ugruntowaną pozycją na arenie międzynarodowej

zadania

  • procesowanie zamówień w systemie, tworzenie potwierdzeń zakupu, wyjaśnianie zapytań systemowych
  • sprawdzanie i dbanie o kompletność i jakość dokumentacji zakupowej
  • utrzymywanie płynnej współpracy z Pionem Finansów, Działami Marketingu, Działem Relacji Zewnętrznych, Działem Medycznym, Działem Prawnym, Działem Zakupów
  • praca z dokumentacją elektroniczną i papierową

oczekujemy

  • wykształcenia (w trakcie studiów) na kierunkach : administracja, rachunkowość, finanse, zarządzanie
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • dobrej znajomości pakietu MS Office
  • wysokiej kultury osobistej
  • skrupulatności, dokładności, nastawienia na szczegóły i jakość wykonywanej pracy