stażysta w dziale ciągłego doskonalenia w fabryce gsk poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa zlecenia
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena antoszewska+48 661600007
numer referencyjny
/112/11/2019/MA - 61372
klient
GSK Services Sp. z o.o.

opis stanowiska

Wierzysz, że dzięki innowacjom i osiągnięciom naukowym można poprawiać jakość życia ludzi, by mogli osiągać więcej, czuć się lepiej i żyć dłużej? Ważne jest dla Ciebie, aby Twoja praca miała znaczenie?  Dołącz do grona pracowników GSK - światowego lidera w branży ochrony zdrowia.

oferujemy

  • Możliwość poznania biznesu w wiodącej firmie w branży ochrony zdrowia na świecie
  • Możliwość zdobycia nowego doświadczenia i umiejętności
  • Kulturę pracy opartą na wartościach takich jak szacunek dla ludzi, uczciwość, transparentność i koncentracja na potrzebach pacjenta/konsumenta
  • roczny staż w oparciu o Umowę zlecenie
  • Stawkę godzinową 22 zł brutto/h
  • System benefitów Randstad Plus (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, zniżki na zakupy online)

zadania

  • Prowadzenie obserwacji procesów w obszarach produkcyjnych i nieprodukcyjnych w celu identyfikacji potencjałów do usprawnień
  • Wsparcie w zbieraniu danych i przygotowywaniu raportów
  • Wsparcie w prowadzeniu i organizacji wizyt, audytów i szkoleń

oczekujemy

  • Studia kierunkowe np. zarządzanie produkcją angielski min. dobry/ poziom B2
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office:  w szczególności excel, power point
  • Umiejętność analizy i interpretacji danych
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Kreatywność, zaangażowanie, zorientowanie na cel
  • Podstawowa wiedza za zakresu Lean
  • Mile widziana znajomość zagadnień z zakresu Digitalizacji/ Industry 4.0
  • Dyspozycyjności ok. 25-35 godzin tygodniowo