stażysta w dziale kontroli jakości, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Biotechnologia, Farmaceutyka
typ umowy
umowa zlecenia
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena antoszewska+48 661600007
numer referencyjny
/330/10/2020/MA - 66144

opis stanowiska

Wierzysz, że dzięki innowacjom i osiągnięciom naukowym można poprawiać jakość życia ludzi, by mogli osiągać więcej, czuć się lepiej i żyć dłużej? Ważne jest dla Ciebie, aby Twoja praca miała znaczenie?  Dołącz do grona pracowników GSK - światowego lidera w branży ochrony zdrowia.

oferujemy

  • możliwość zdobycia nowego doświadczenia i umiejętności
  • kulturę pracy opartą na wartościach takich jak szacunek dla ludzi, uczciwość, transparentność i koncentracja na potrzebach pacjenta/konsumenta
  • roczny staż w oparciu o Umowę zlecenie
  • stawkę godzinową 22 zł brutto/h
  • system benefitów Randstad Plus (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, zniżki na zakupy online)

zadania

  • zapewnienie odpowiednich stanów magazynowych odczynników i szkła
  • obsługa myjni
  • przyjmowanie dostaw próbek do laboratorium
  • proste analizy chemiczne (TLC, zawartość preparatu w tubie itp.)
  • archiwizacja prób
  • pomoc przy bieżącej obsłudze laboratorium

oczekujemy

  • status studenta, preferowane kierunki biologiczne oraz chemiczne
  • mile widziane pierwsze doświadczenia w pracy laboratoryjnej
  • dyspozycyjność 30/35h tygodniowo
  • zdolności manualnych i merytorycznych predysponujące do pracy w laboratorium chemicznym
  • dokładności i umiejętności analitycznego myślenia
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego (czytanie procedur, pisanie raportów w języku angielskim)
  • umiejętności organizacji pracy własnej